Producent płatków śniadaniowych: płatków kukurydzianych, płatków fitness, galanterii śniadaniowej, musli, pieczywa chrupkiego

, a także Bread Chips – chrupiących kromeczek pszennych

Producent płatków kukurydzianych i pieczywa chrupkiego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy OBST – wiodącego polskiego producenta płatków śniadaniowych, pieczywa chrupkiego oraz innych zdrowych przekąsek. Oferujemy wyśmienite i smaczne wyroby ekologiczne, produkowane według własnych i unikatowych receptur, będących wynikiem doświadczenia, uczciwej i rzetelnej pracy.

Propozycja artykułów spożywczych obejmuje: zdrowe płatki kukurydziane (corn flakes), płatki fitness (pszenne i z otrębami), pieczywo chrupkie, musli oraz nowości, czyli Bread Chips – chrupiące kromeczki pszenne i Bran Sticks - płatki pszenne w kształcie patyczków.

Jako producent żywności ekologicznej dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby cechowały się najwyższą jakością oraz naturalnym pochodzeniem. Oznacza to, że wytwarzane przez nas zdrowe przekąski, są pozbawione sztucznych dodatków oraz konserwantów. Innowacyjne techniki produkcyjne pozwalają z powodzeniem zachować całe bogactwo witamin i mikroelementów zawartych w surowcach wykorzystywanych w procesie produkcyjnym.

Osobom, które w sposób szczególny chcą zadbać nie tylko o zdrowie, ale również wymarzoną sylwetkę, polecamy zdrowe płatki fitness. Oferta nasza jest jednak znacznie szersza – skierowana do całej rodziny. Sprzedajemy płatki dla dzieci, płatki dla dorosłych, płatki ekologiczne – wszystkie mogą stanowić element zbilansowanej i prawidłowej diety.

Bogate doświadczenie, wykorzystywanie naturalnych składników oraz szacunek do Klienta sprawiają, iż jesteśmy cenionym partnerem biznesowym. Zaufało nam już wiele cenionych firm, obecnie współpracujemy ze znanymi markami krajowymi jak i zagranicznymi, do których należą między innymi: Metro, Real, Carrefour, Eko, Lewiatan, Chata Polska, Tradis. Oferta nasza kierowana jest jednak nie tylko do Klientów hurtowych ale i detalicznych.

Zachęcamy do postawienia na zdrowe przekąski ekologiczne. Ich smak będzie najlepszą naszą wizytówką.

Życzymy smacznego!