Sportina Active to płatki z pełnoziarnistej mąki pszennej z dodatkiem sycącego ryżu dla tych, którzy są aktywni, a ich organizm potrzebuje dużo energii. Sportina Active nie tylko doda Ci sił, ale również zaskoczy wyśmienitym smakiem. Bogactwo węglowodanów i błonnika sprawia, że są idealnym składnikiem codziennej diety, dzięki której możemy utrzymać zgrabną sylwetkę. Ze Sportiną Active pełna energii, dobrze rozpoczniesz każdy dzień.

Sportina Fruits to finezyjna kompozycja pełnoziarnistych płatków pszennych z ryżem wzbogaconych dużymi kawałkami papai, ananasa, smacznymi rodzynkami, bananami, kokosem oraz suszonymi jabłkami. Sportina Fruits posiada szczególne walory smakowe, ponadto oprócz bogactwa węglowodanów dających energię oraz błonnika wspomagającego pracę jelit jest źródłem naturalnych witamin i składników mineralnych występujących w owocach. Sportina Fruits to aż 30% owoców! Wypróbuj Sportinę z mlekiem lub jogurtem na śniadanie, kolację, po wyczerpującym treningu czy pracy. A gdy poczujesz głód w ciągu dnia – pochrup Sportinę Fruits, zobaczysz od razu poczujesz się lepiej!

Sportina Be Fit to płatki otrzymane z otrąb pszennych i pełnych ziaren zbóż najlepszych gatunków pszenicy. Zawarte w płatkach Sportina Be Fit otręby pszenne charakteryzują się wysoką zawartością błonnika. To jedyne płatki w Polsce, w których dominującym składnikiem są otręby pszenne, stanowią ponad 40% produktu. Płatki z otrąb to idealna propozycja na smaczne i zdrowe śniadanie.