To już 14 zdrowych i smacznych lat!

09.10.2012r.

Wielkimi krokami zbliżamy się do okrągłej rocznicy 15 lat działalności firmy OBST. Przez ten czas spółka stworzyła szeroki wachlarz produktów śniadaniowych, które kierowane są do osób dbających o zdrowie i dobre samopoczucie.

 

 

Firma wciąż dynamicznie się rozwija. W ofercie pojawiają się coraz to nowe produkty, pod koniec tego roku planowane jest wprowadzenie linii produktów, z kategorii zdrowych przekąsek. Nie zmienia się jednak jedno – firma OBST od zawsze i niezmiennie stawia na najwyższą jakość i naturalność oferowanych produktów.

 

Przez 14 lat istnienia spółka rozbudowała swoje zaplecze produkcyjne – obecnie dysponuje kilkoma niezależnymi liniami produkcyjnymi, które dają możliwość jednoczesnego wytwarzania różnych rodzajów płatków, galanterii śniadaniowej i pieczywa chrupkiego w tym samym czasie. Dzięki temu oferta produktowa jest bardzo zróżnicowana.

 

W tym miejscu musimy docenić ogromną rolę wszystkich Pracowników, bez których zaangażowania i wysiłku firma nie osiągnęła by tak wiele. Cieszymy się także z owocnej współpracy z naszymi Partnerami Handlowymi oraz z lojalności ogromnej rzeszy Konsumentów – Wy jesteście dla nas inspiracją w tworzeniu nowych i ulepszaniu istniejących już produktów.

 

Poza tworzeniem zdrowych i naturalnych produktów firma angażuje się także we wspieranie działań wiążących się ze zdrowym stylem życia. Wspiera wydarzenia sportowe, włącza się też aktywnie do akcji mających na celu podkreślenie roli profilaktyki, np. w leczeniu nowotworów. Od tego roku jest także sponsorem grupy rowerowej Team OBST Chełm, która osiąga doskonałe wyniki w maratonach MTB, a także propaguje jazdę na rowerze i zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży.