Sukces Team OBST Chełm na Skandia Maraton Lang Team

31.05.2012r.

27 maja w Lublinie odbyła się trzecia edycja Skandia Maraton Lang Team. Na starcie stanęło około 800 rowerzystów. Nasz reprezentant, pan Jerzy z Team OBST Chełm zajął trzecie miejsce w swojej kategorii. Gratulujemy!

Trasa wyścigu rozpoczynała się na lubelskim Placu Zamkowym. Częściowo przebiegała przez drogi i ścieżki leśne, ale uczestnicy pokonali także odcinki wiodące drogami szutrowymi i polnymi. W wyścigu brali też udział bardzo młodzi zawodnicy – w kategorii Mini z jednym z rodziców wystartowało zaledwie roczne dziecko, a niespełna 5 lat miał najmłodszy uczestnik, który samotnie pokonał trasę 10-kilometrowej Rodzinnej Parady. Piękna pogoda i wspaniała, sportowa atmosfera towarzyszyły uczestnikom podczas całej imprezy.

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i życzymy im kolejnych sukcesów w nadchodzących maratonach rowerowych.