Nowość! Crocole Goool - przekąska mistrzów!

26.04.2012r.

Z myślą o wszystkich miłośnikach smaku truskawek i wanilii, a także dla kibiców piłkarskich w każdym wieku, firma OBST przygotowała smakowitą i zdrową propozycję – wielozbożowe CROCOLE GOOOL. Z pewnością przypadną one do gustu wszystkim łasuchom, a oparty na nich posiłek przyniesie jednocześnie wiele korzyści dla zdrowia. Najmłodszym łakomczuchom powinna spodobać się kolorowa szata graficzna opakowania z sympatycznym krokodylem grającym w piłkę.

Wielkimi krokami zbliża się wielkie wydarzenie sportowe - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012. To czas kiedy wielu z nas zasiądzie przed telewizorami, by kibicować i dać się ponieść sportowym emocjom. Kto podczas meczu nie lubi sobie pochrupać czegoś smacznego?

 

Ci, którzy nie potrafią oprzeć się chrupaniu podczas oglądania meczu, a jednocześnie cenią sobie zdrowe i pożywne posiłki, mogą sięgnąć po CROCOLE GOOOL firmy OBST. To wielozbożowe białe i czerwone kuleczki, o smaku wanilii i truskawki. Łączą one w sobie wszystkie zalety wykorzystywanych w procesie ich produkcji zbóż: kukurydzy, pszenicy, owsa oraz ryżu. Spożywanie ich daje więc wymierne efekty dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Dostarczają one bowiem składników odżywczych niezbędnych dla właściwego funkcjonowania organizmu. CROCOLE GOOOL świetnie sprawdzą się nie tylko jako przekąska podczas meczu, ale także jako zdrowe i pożywne śniadanie po wyczerpującym wieczorze pełnym sportowych emocji. Doskonale komponują się z ciepłym bądź zimnym mlekiem, a także z jogurtem lub kefirem.

 

CROCOLE firmy OBST dostępne są w sklepach spożywczych oraz super- i hipermarketach na terenie kraju.

 

Ceny:

CROCOLE kuleczki (op. 250 g) – 3,5 zł

CROCOLE kuleczki (op. 450 g) – 5,5 zł